KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14886264
nr 1488 6264
Färgetsningar
2 st, Jan Dahlgren, Ballerinor. Signerade, 237-upplaga. Bildmått: 25x18 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 september 2022
kl 20:52:55
300 kr